Vítejte v Sportmedic

POZOR - NOVINKA - WORKSHOP PRO LAICKOU VEŘEJNOST

 

U nás kupujete pouze  originál.

Dr. Kenzo Kase - autor metody KINESIO TAPING®, vynálezce pružných tejpů Kinesio® Tex

Nabízíme vám pouze originální produkty Kinesio Holding Corporation, celosvětově chráněné ochrannými známkami, patenty a ™. Tejpy značky Kinesio® jsou jako jediné  součástí metody a pouze s nimi autor metody pracuje při všech klinických výzkumech metody. Jsme registrovaní SUKL jako dovozci ZP tř. 1.

Více podrobností o metodě KINESIO TAPING® najdete na www.kinesio-czech.cz a na www.kinesio-slovak.sk

Získejte od nás slevy! Podporujeme originální podobu školení metody KINESIO TAPING® poskytováním jednorázové slevy z ceny tejpů, které  si koupíte v průběhu  kurzů. Podrobnosti o této slevě naleznete na www.kinesio-czech.cz a na www.kinesio-slovak.sk  v sekci školení. 

Od 1. 1. 2016  poskytujeme trvalou slevu 20% ze základních cen celého sortimentu tejpů pro všechny absolventy našich kurzů KTM.

 

 

Jürgen Dürr - vynálezce BLACKROLL® produktů

U nás najdete pouze originální terapeutické a automasážní pomůcky vyrobené firmou BLACKROLL AG. Všechny tyto produkty jsou chráněny ochrannými známkami.

Více podrobností o certifikovaných kurzech BLACKROLL® Trenér a BLACKROLL® TRENÉR ADVANCED najdete  v kategorii VZDĚLÁVÁNÍ nebo v našem webu www.blackroll-cz.cz 

Získejte od nás slevy! Podporujeme kurzy BLACKROLL® Trenér a proto poskytujeme jednorázové slevy z cen BLACKROLL produktů našim absolventům. Podrobnosti o této slevě naleznete na www.blackroll-cz.cz v sekci školení.

Novinka pro absolventy kurzů KINESIO TAPING® Method

Poskytujeme slevu 20% ze základních cen Kinesio® TEJPŮ
všem absolventům našich kurzů KTM
Návod na získání slevy ZDE

Prodej tejpů Kinesio® a pomůcek Blackroll®